Torneos Infantiles XI Torneo Infantil Paco Canela

Imprimir

Domingo 3 de Xuño

0000-00-00
SD Ribadeo
SD Ribadeo
SD Ribadeo0 : 3Real Sporting de Gijon
Cartón Amarelo Álvaro Pérez Fernández1  2Gol Alejandro Lozano Cardenas
Cartón Vermello Iñaki Ramos Méndez-Iragorri 1  1Gol Vicente Carreño Prieto
Cartón Amarelo Gabriel López García1    
0:3
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon
0000-00-00
Victoria CF
Victoria CF
Victoria CF3 : 0River Piles
Gol Pablo López Álvarez1    
Gol Brais Trigo Martínez1    
Gol Pablo Andón Fernández1    
3:0
River Piles
0000-00-00
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol2 : 0FC Marinhas
Gol Iker Fernández Arrollo1  1Cartón Amarelo Alexandre Barbosa
Gol Pablo Barrán Franco1  1Cartón Vermello Diogo Souto
    1Cartón Vermello Alexandre Barbosa
    1Cartón Vermello Diogo Souto
    1Cartón Vermello Valentino Simoes
    1Cartón Vermello Fábio Couto
2:0
FC Marinhas
FC Marinhas
0000-00-00 ACD Escalinata de Sta Lucía
ACD Escalinata de Sta Lucía1 : 1CD Amistad Sniace
Gol Jorge Gómez López1  1Cartón Amarelo David Velarde
Cartón Amarelo Amine T Bertojo Rodríguez1  1Gol Hugo .
    1Cartón Amarelo Pablo Balbas
    1Cartón Amarelo Rodrigo .
1:1
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace
0000-00-00
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon2 : 2Victoria CF
Cartón Amarelo Pablo Sánchez Beiro1  1Gol Brais Trigo Martínez
Gol Vicente Carreño Prieto1  1Gol Carlos García López
Gol Marcos Fernández Segado1    
2:2
Victoria CF
Victoria CF
0000-00-00
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol5 : 0CD Amistad Sniace
Gol Lucas V. Berretta Charrie3    
Gol Sergio Pareira Boni1    
Gol Noel Carames Río1    
5:0
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace
0000-00-00
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon1 : 3Racing Club de Ferrol
Gol Izan Naves Pérez152’2’1Gol Noel Carames Río
   26’1Gol Hugo Rodríguez Martínez
   35’1Gol Pablo Barrán Franco
1:3
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol

Sábado 2 de Xuño

02.06.2018 10:15
Barres CF
Barres CF
Barres CF2 : 1CD Amistad Sniace
Gol Carlos Miranda Coto131’1’1Gol Jorge .
Gol Ayoub Rajouani135’   
2:1
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace Pepe Barrera
02.06.2018 10:40
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B0 : 4Andés CF
0:4
Andés CF
Andés CF Campo de Outeiro
02.06.2018 11:05
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A0 : 0River Piles
Cartón Amarelo Alejandro Manzano Palacios1    
0:0
River Piles Pepe Barrera
02.06.2018 11:30
Astur CF
Astur CF
Astur CF7 : 0CD Tineo
Gol Samuel Corbí Rodríguez2  1Cartón Amarelo Hugo Fdez Bravo
Gol Pelayo González Alonso1    
Gol Vicente López Barreiro2    
Gol Iván Alonso Marjanovic1    
Gol Miguel Menéndez Fdez1    
Cartón Amarelo Miguel Menéndez Fdez1    
7:0
CD Tineo
CD Tineo Campo de Outeiro
02.06.2018 12:00
Ural CF
Ural CF
Ural CF8 : 1CD Marino de Cudillero
Gol Adrián Ogando Olivares14’23’1Gol Luís Miguel Estrada Arango
Gol Hugo Mato López19’   
Gol Hugo Mato López114’   
Gol Samuel García Sánchez116’   
Gol Pablo Rodríguez Prego120’   
Gol Gonzalo Vilariño García128’   
8:1
CD Marino de Cudillero
CD Marino de Cudillero Pepe Barrera
02.06.2018 12:20
Oza Juvenil SD A
Oza Juvenil SD A
Oza Juvenil SD A3 : 1Sestao River
Gol Alvaro Ansede Fernández1  1Gol Eneko Ruíz Vicho
Gol Luis Osorio Álvarez1    
Gol Pedro Carpente Rioboo1    
3:1
Sestao River
Sestao River Campo de Outeiro
02.06.2018 12:50
SCDR Galicia Caranza
SCDR Galicia Caranza
SCDR Galicia Caranza0 : 3Veriña CF
   6’1Gol Adrián Suárez González
   21’1Gol Adrián Suárez González
   40’1Gol Adrián Suárez González
0:3
Veriña CF
Veriña CF Pepe Barrera
02.06.2018 13:15
CD Cerecedo
CD Cerecedo
CD Cerecedo1 : 1SD Ribadeo
1:1
SD Ribadeo
SD Ribadeo Pepe Barrera
02.06.2018 13:45
Andés CF
Andés CF
Andés CF1 : 1Racing Club de Ferrol
1:1
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol Pepe Barrera
02.06.2018 14:10
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace7 : 1Oza Juvenil SD C
7:1
Oza Juvenil SD C
Oza Juvenil SD C Campo de Outeiro
02.06.2018 14:35
Victoria CF
Victoria CF
Victoria CF1 : 1Astur CF
Gol Álvaro González Fraga139’17’1Gol Pelayo González Alonso
    1Cartón Amarelo Félix Campoamor
1:1
Astur CF
Astur CF Pepe Barrera
02.06.2018 15:30
FC Marinhas
FC Marinhas
FC Marinhas2 : 0Ural CF
2:0
Ural CF
Ural CF Pepe Barrera
02.06.2018 16:30
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon2 : 0Oza Juvenil SD A
2:0
Oza Juvenil SD A
Oza Juvenil SD A Pepe Barrera
02.06.2018 16:30
Veriña CF
Veriña CF
Veriña CF1 : 1ACD Escalinata de Sta Lucía
1:1
ACD Escalinata de Sta Lucía Campo de Outeiro
02.06.2018 17:20
Oza Juvenil SD B
Oza Juvenil SD B
Oza Juvenil SD B1 : 1CD Cerecedo
1:1
CD Cerecedo
CD Cerecedo Campo de Outeiro
02.06.2018 17:20
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo3 : 1CD Peña O Beryma A
Gol Alejandro José Martínez Delgado2  1Gol Adrián Fernández Folgueira
Gol Robert Edward Deziel JR1    
3:1
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A Pepe Barrera
02.06.2018 18:15
Oza Juvenil SD C
Oza Juvenil SD C
Oza Juvenil SD C0 : 3Barres CF
    1Gol Hugo Pardo López
    1Gol Xavier Romar Iriarte Álvarez
    1Gol Brais Varas Fdez
0:3
Barres CF
Barres CF Pepe Barrera
02.06.2018 18:15
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol7 : 0CD Peña O Beryma B
7:0
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B Campo de Outeiro
02.06.2018 19:05
Sestao River
Sestao River
Sestao River2 : 4Real Sporting de Gijon
2:4
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon Pepe Barrera
02.06.2018 19:05
CD Tineo
CD Tineo
CD Tineo0 : 6Victoria CF
    2Gol Pablo Andón Fernández
    1Gol Yeray González Rodríguez
    3Gol Brais Trigo Martínez
0:6
Victoria CF
Victoria CF Campo de Outeiro
02.06.2018 20:00 River Piles
River Piles1 : 2RC Celta de Vigo
1:2
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo Pepe Barrera
02.06.2018 20:00
CD Marino de Cudillero
CD Marino de Cudillero
CD Marino de Cudillero0 : 9FC Marinhas
0:9
FC Marinhas
FC Marinhas Campo de Outeiro
02.06.2018 20:50
SD Ribadeo
SD Ribadeo
SD Ribadeo1 : 0Oza Juvenil SD B
1:0
Oza Juvenil SD B
Oza Juvenil SD B Pepe Barrera

Domingo 3 de Xuño

03.06.2018 09:45
SD Ribadeo
SD Ribadeo
SD Ribadeo0 : 0SD Ribadeo
0:0
SD Ribadeo
SD Ribadeo Pepe Barrera
03.06.2018 09:45
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon0 : 0Real Sporting de Gijon
0:0
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon Campo de Outeiro
03.06.2018 10:35
Veriña CF
Veriña CF
Veriña CF0 : 5Veriña CF
0:5
Veriña CF
Veriña CF Pepe Barrera
03.06.2018 10:35
Barres CF
Barres CF
Barres CF0 : 1Barres CF
0:1
Barres CF Campo de Outeiro
03.06.2018 11:30
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol3 : 0Racing Club de Ferrol
3:0
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol Pepe Barrera
03.06.2018 11:30
FC Marinhas
FC Marinhas
FC Marinhas0 : 0FC Marinhas
0:0
FC Marinhas
FC Marinhas Campo de Outeiro
03.06.2018 12:25
Astur CF
Astur CF
Astur CF0 : 1Astur CF
0:1
Astur CF Pepe Barrera
03.06.2018 12:25
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo0 : 0RC Celta de Vigo
0:0
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo Campo de Outeiro
Páxina 1 de 2
Mostrar30

Clasificacións Infantil

Grupo A

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
SD Ribadeo
SD Ribadeo 2 1 1 0 2 1 4
2
CD Cerecedo
CD Cerecedo 2 0 2 0 2 2 2
3
Oza Juvenil SD B
Oza Juvenil SD B 2 0 1 1 1 2 1

Grupo B

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol 2 1 1 0 8 1 4
2
Andés CF
Andés CF 2 1 1 0 5 1 4
3
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B 2 0 0 2 0 11 0

Grupo C

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon 2 2 0 0 6 2 6
2
Oza Juvenil SD A
Oza Juvenil SD A 2 1 0 1 3 3 3
3
Sestao River
Sestao River 2 0 0 2 3 7 0

Grupo D

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
FC Marinhas
FC Marinhas 2 2 0 0 11 0 6
2
Ural CF
Ural CF 2 1 0 1 8 3 3
3
CD Marino de Cudillero
CD Marino de Cudillero 2 0 0 2 1 17 0

Grupo E

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Veriña CF
Veriña CF 2 1 1 0 4 1 4
2
ACD Escalinata de Sta Lucía 2 1 1 0 3 1 4
3
SCDR Galicia Caranza
SCDR Galicia Caranza 2 0 0 2 0 5 0

Grupo F

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Astur CF
Astur CF 2 1 1 0 8 1 4
2
Victoria CF
Victoria CF 2 1 1 0 7 1 4
3
CD Tineo
CD Tineo 2 0 0 2 0 13 0

Grupo G

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Barres CF
Barres CF 2 2 0 0 5 1 6
2
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace 2 1 0 1 8 3 3
3
Oza Juvenil SD C
Oza Juvenil SD C 2 0 0 2 1 10 0

Grupo H

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo 2 2 0 0 5 2 6
2
River Piles 2 0 1 1 1 2 1
3
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A 2 0 1 1 1 3 1