Torneos Infantiles XI Torneo Infantil Paco Canela

Imprimir
XI T Infantil
  • Cadro

Grupo A

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
SD Ribadeo

SD Ribadeo

2 1 0 1 1 2 1 4
2
CD Cerecedo

CD Cerecedo

2 0 0 2 0 2 2 2
3
Oza Juvenil SD B

Oza Juvenil SD B

2 0 1 1 -1 1 2 1

Grupo B

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
Racing Club de Ferrol

Racing Club de Ferrol

2 1 0 1 7 8 1 4
2
Andés CF

Andés CF

2 1 0 1 4 5 1 4
3
CD Peña O Beryma B

CD Peña O Beryma B

2 0 2 0 -11 0 11 0

Grupo C

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
Real Sporting de Gijon

Real Sporting de Gijon

2 2 0 0 4 6 2 6
2
Oza Juvenil SD A

Oza Juvenil SD A

2 1 1 0 0 3 3 3
3
Sestao River

Sestao River

2 0 2 0 -4 3 7 0

Grupo D

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
FC Marinhas

FC Marinhas

2 2 0 0 11 11 0 6
2
Ural CF

Ural CF

2 1 1 0 5 8 3 3
3
CD Marino de Cudillero

CD Marino de Cudillero

2 0 2 0 -16 1 17 0

Grupo E

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
Veriña CF

Veriña CF

2 1 0 1 3 4 1 4
2

ACD Escalinata de Sta Lucía

2 1 0 1 2 3 1 4
3
SCDR Galicia Caranza

SCDR Galicia Caranza

2 0 2 0 -5 0 5 0

Grupo F

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
Astur CF

Astur CF

2 1 0 1 7 8 1 4
2
Victoria CF

Victoria CF

2 1 0 1 6 7 1 4
3
CD Tineo

CD Tineo

2 0 2 0 -13 0 13 0

Grupo G

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
Barres CF

Barres CF

2 2 0 0 4 5 1 6
2
CD Amistad Sniace

CD Amistad Sniace

2 1 1 0 5 8 3 3
3
Oza Juvenil SD C

Oza Juvenil SD C

2 0 2 0 -9 1 10 0

Grupo H

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
RC Celta de Vigo

RC Celta de Vigo

2 2 0 0 3 5 2 6
2

River Piles

2 0 1 1 -1 1 2 1
3
CD Peña O Beryma A

CD Peña O Beryma A

2 0 1 1 -2 1 3 1


Clasificacións Infantil

Grupo A

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
SD Ribadeo
SD Ribadeo 2 1 1 0 2 1 4
2
CD Cerecedo
CD Cerecedo 2 0 2 0 2 2 2
3
Oza Juvenil SD B
Oza Juvenil SD B 2 0 1 1 1 2 1

Grupo B

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol 2 1 1 0 8 1 4
2
Andés CF
Andés CF 2 1 1 0 5 1 4
3
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B 2 0 0 2 0 11 0

Grupo C

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Real Sporting de Gijon
Real Sporting de Gijon 2 2 0 0 6 2 6
2
Oza Juvenil SD A
Oza Juvenil SD A 2 1 0 1 3 3 3
3
Sestao River
Sestao River 2 0 0 2 3 7 0

Grupo D

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
FC Marinhas
FC Marinhas 2 2 0 0 11 0 6
2
Ural CF
Ural CF 2 1 0 1 8 3 3
3
CD Marino de Cudillero
CD Marino de Cudillero 2 0 0 2 1 17 0

Grupo E

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Veriña CF
Veriña CF 2 1 1 0 4 1 4
2
ACD Escalinata de Sta Lucía 2 1 1 0 3 1 4
3
SCDR Galicia Caranza
SCDR Galicia Caranza 2 0 0 2 0 5 0

Grupo F

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Astur CF
Astur CF 2 1 1 0 8 1 4
2
Victoria CF
Victoria CF 2 1 1 0 7 1 4
3
CD Tineo
CD Tineo 2 0 0 2 0 13 0

Grupo G

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Barres CF
Barres CF 2 2 0 0 5 1 6
2
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace 2 1 0 1 8 3 3
3
Oza Juvenil SD C
Oza Juvenil SD C 2 0 0 2 1 10 0

Grupo H

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo 2 2 0 0 5 2 6
2
River Piles 2 0 1 1 1 2 1
3
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A 2 0 1 1 1 3 1