Torneos Prebenxamín XV Torneo Prebenxamín

Imprimir

Fase de Grupos

09.06.2018 10:00
SD Ribadeo
SD Ribadeo
SD Ribadeo2 : 0CD Peña O Beryma
2:0
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma Pepe Barrera
09.06.2018 10:00
SD Porto Burela
SD Porto Burela
SD Porto Burela5 : 1La Caridad CF
5:1
La Caridad CF
La Caridad CF CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 10:00
Barres CF
Barres CF
Barres CF0 : 3CD Fulbito
0:3
CD Fulbito
CD Fulbito Campo Trenor
09.06.2018 11:30
Racing Club Vilalbés
Racing Club Vilalbés
Racing Club Vilalbés0 : 1CD Salesianos Masaveu
0:1
CD Salesianos Masaveu
CD Salesianos Masaveu Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 11:30
Club Hispano de Castrillón
Club Hispano de Castrillón
Club Hispano de Castrillón4 : 0Andés CF
4:0
Andés CF
Andés CF Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 11:30
UC Ceares
UC Ceares
UC Ceares6 : 0Real Tapia CF
6:0
Real Tapia CF
Real Tapia CF CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 11:55
UD Xove Lago
UD Xove Lago
UD Xove Lago0 : 4EF Oviedo Vetusta
0:4
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 12:45
Sagrado Corazón B
Sagrado Corazón B
Sagrado Corazón B1 : 3SD Ribadeo
1:3
SD Ribadeo
SD Ribadeo Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 12:45
ACD Piringalla B
ACD Piringalla B
ACD Piringalla B4 : 0Racing Club Vilalbés
4:0
Racing Club Vilalbés
Racing Club Vilalbés Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 12:45
CD Fulbito
CD Fulbito
CD Fulbito2 : 0Mª Auxiliadora
2:0
Mª Auxiliadora
Mª Auxiliadora CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 13:05
Sagrado Corazón A
Sagrado Corazón A
Sagrado Corazón A3 : 1UD Xove Lago
3:1
UD Xove Lago
UD Xove Lago Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 13:05
SD Antas
SD Antas
SD Antas0 : 7UC Ceares
0:7
UC Ceares
UC Ceares Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 13:05
Andés CF
Andés CF
Andés CF0 : 7UD Mos
0:7
UD Mos
UD Mos CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 13:25
La Caridad CF
La Caridad CF
La Caridad CF2 : 1ACD Piringalla A
2:1
ACD Piringalla A
ACD Piringalla A Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 15:30
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma2 : 0Sagrado Corazón B
2:0
Sagrado Corazón B
Sagrado Corazón B CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 15:30
UD Mos
UD Mos
UD Mos3 : 1Club Hispano de Castrillón
3:1
Club Hispano de Castrillón
Club Hispano de Castrillón Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 15:30
Real Tapia CF
Real Tapia CF
Real Tapia CF3 : 0SD Antas
3:0
SD Antas
SD Antas Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 15:50
Mª Auxiliadora
Mª Auxiliadora
Mª Auxiliadora4 : 0Barres CF
4:0
Barres CF
Barres CF Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 15:50
ACD Piringalla A
ACD Piringalla A
ACD Piringalla A0 : 8SD Porto Burela
0:8
SD Porto Burela
SD Porto Burela Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 15:50
CD Salesianos Masaveu
CD Salesianos Masaveu
CD Salesianos Masaveu1 : 1ACD Piringalla B
1:1
ACD Piringalla B
ACD Piringalla B CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 16:10
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta1 : 1Sagrado Corazón A
1:1
Sagrado Corazón A
Sagrado Corazón A CEIP Gregorio Sanz

Cuadro final Prebenjamin

10.06.2018 17:30
SD Ribadeo
SD Ribadeo
SD Ribadeo4 : 2Sagrado Corazón A
4:2
Sagrado Corazón A
Sagrado Corazón A Pepe Barrera
10.06.2018 17:30
CD Fulbito
CD Fulbito
CD Fulbito6 : 0ACD Piringalla B
6:0
ACD Piringalla B
ACD Piringalla B Pepe Barrera - Campo Nº2
10.06.2018 18:00
SD Porto Burela
SD Porto Burela
SD Porto Burela2 : 3UD Mos
2:3
UD Mos
UD Mos Pepe Barrera - Campo Nº1
10.06.2018 18:00
UC Ceares
UC Ceares
UC Ceares4 : 1EF Oviedo Vetusta
4:1
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta Pepe Barrera - Campo Nº2
10.06.2018 19:30
SD Ribadeo
SD Ribadeo
SD Ribadeo0 : 0CD Fulbito
0:0
CD Fulbito
CD Fulbito Pepe Barrera
10.06.2018 19:30
UD Mos
UD Mos
UD Mos1 : 1UC Ceares
1:1
UC Ceares
UC Ceares Pepe Barrera - Campo Nº2
10.06.2018 21:00
CD Fulbito
CD Fulbito
CD Fulbito0 : 2UD Mos
0:2
UD Mos
UD Mos Pepe Barrera - Campo Nº1
Páxina 1 de 1
Mostrar30