Torneos Benxamín XV Torneo Benxamín

Imprimir

Fase de Grupos

09.06.2018 10:20
CD Cerecedo
CD Cerecedo - : -
SD Ribadeo
SD Ribadeo Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 10:20
CD Onzonilla B
CD Onzonilla B - : -
CFD Gaiafut
CFD Gaiafut CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 10:20
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B - : -
Atlético Clube Avelarense
Atlético Clube Avelarense Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 10:40
CD Fulbito
CD Fulbito - : -
Barres CF
Barres CF Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 10:40
CD Onzonilla A
CD Onzonilla A - : -
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 10:40
Extremadura Fútbol Base
Extremadura Fútbol Base - : -
La Caridad CF
La Caridad CF CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 10:40
ACD Piringalla
ACD Piringalla - : -
CD Valdés ACF
CD Valdés ACF CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 11:05
Santillana del Mar
Santillana del Mar - : -
Andés CF
Andés CF Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 11:05
Racing Club Vilalbés
Racing Club Vilalbés - : -
Real Tapia CF
Real Tapia CF Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 11:55
CD Los Campos
CD Los Campos - : -
CP Casas
CP Casas Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 11:55
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz - : -
Club Hispano de Castrillón
Club Hispano de Castrillón CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 12:20
UD Mos
UD Mos - : -
FC Marinhas
FC Marinhas Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 12:20
Sport Clube Alba
Sport Clube Alba - : -
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 13:25
SD Ribadeo
SD Ribadeo - : -
Atlético Clube Avelarense
Atlético Clube Avelarense Pepe Barrera
09.06.2018 13:25
CD Cerecedo
CD Cerecedo - : -
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 13:50
Racing Club Vilalbés
Racing Club Vilalbés - : -
CD Onzonilla A
CD Onzonilla A CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 13:50
Barres CF
Barres CF - : -
CD Onzonilla B
CD Onzonilla B Campo Trenor
09.06.2018 13:50
CFD Gaiafut
CFD Gaiafut - : -
CD Fulbito
CD Fulbito Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 14:15
ACD Piringalla
ACD Piringalla - : -
Sport Clube Alba
Sport Clube Alba Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 14:15
CD Valdés ACF
CD Valdés ACF - : -
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 14:15
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A - : -
Real Tapia CF
Real Tapia CF CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 14:40
UD Mos
UD Mos - : -
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 14:40
FC Marinhas
FC Marinhas - : -
Club Hispano de Castrillón
Club Hispano de Castrillón Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 14:40
Santillana del Mar
Santillana del Mar - : -
CD Los Campos
CD Los Campos CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 15:05
La Caridad CF
La Caridad CF - : -
Astur CF
Astur CF Pepe Barrera - Campo Nº1
09.06.2018 15:05
CP Casas
CP Casas - : -
Andés CF
Andés CF CEIP Gregorio Sanz
09.06.2018 16:10
SD Ribadeo
SD Ribadeo - : -
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B Pepe Barrera
09.06.2018 16:10
Atlético Clube Avelarense
Atlético Clube Avelarense - : -
CD Cerecedo
CD Cerecedo Pepe Barrera - Campo Nº2
09.06.2018 16:35
Barres CF
Barres CF - : -
CFD Gaiafut
CFD Gaiafut Campo Trenor
09.06.2018 16:35
CD Fulbito
CD Fulbito - : -
CD Onzonilla B
CD Onzonilla B Pepe Barrera - Campo Nº2
Páxina 1 de 2
Mostrar30