Clasificacións Benxamin

Grupo A

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Mies de Vega
Mies de Vega 3 2 1 0 8 2 7
2
Racing Club de Ferrol
Racing Club de Ferrol 3 1 1 1 3 6 4
3
SD Ribadeo
SD Ribadeo 3 0 2 1 4 5 2
4
Oza Juvenil SD B
Oza Juvenil SD B 3 0 2 1 2 4 2

Grupo B

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
FC Marinhas
FC Marinhas 3 3 0 0 8 1 9
2
CD Lugo
CD Lugo 3 2 0 1 7 3 6
3
Oza Juvenil SD A
Oza Juvenil SD A 3 1 0 2 3 7 3
4
Veguellina CF
Veguellina CF 3 0 0 3 0 7 0

Grupo C

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
RC Celta de Vigo
RC Celta de Vigo 3 3 0 0 15 0 9
2
SCDR Galicia Caranza
SCDR Galicia Caranza 3 2 0 1 2 4 6
3
ACD Escalinata de Sta Lucía 3 1 0 2 1 4 3
4
Barres CF
Barres CF 3 0 0 3 0 10 0

Grupo D

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Victoria CF
Victoria CF 3 3 0 0 12 2 9
2
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace 3 2 0 1 11 3 6
3
Real Avilés CF SAD
Real Avilés CF SAD 3 1 0 2 2 7 3
4
CD Castro
CD Castro 3 0 0 3 0 13 0

Torneos Infantiles XI Torneo Infantil Paco Canela

Imprimir
Resultados Grupos
  • Cadro

Grupo A

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
SD Ribadeo

SD Ribadeo

2 1 0 1 1 2 1 4
2
CD Cerecedo

CD Cerecedo

2 0 0 2 0 2 2 2
3
Oza Juvenil SD B

Oza Juvenil SD B

2 0 1 1 -1 1 2 1

Grupo B

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
Racing Club de Ferrol

Racing Club de Ferrol

2 1 0 1 7 8 1 4
2
Andés CF

Andés CF

2 1 0 1 4 5 1 4
3
CD Peña O Beryma B

CD Peña O Beryma B

2 0 2 0 -11 0 11 0

Grupo C

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
Real Sporting de Gijon

Real Sporting de Gijon

2 2 0 0 4 6 2 6
2
Oza Juvenil SD A

Oza Juvenil SD A

2 1 1 0 0 3 3 3
3
Sestao River

Sestao River

2 0 2 0 -4 3 7 0

Grupo D

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
FC Marinhas

FC Marinhas

2 2 0 0 11 11 0 6
2
Ural CF

Ural CF

2 1 1 0 5 8 3 3
3
CD Marino de Cudillero

CD Marino de Cudillero

2 0 2 0 -16 1 17 0

Grupo E

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
Veriña CF

Veriña CF

2 1 0 1 3 4 1 4
2

ACD Escalinata de Sta Lucía

2 1 0 1 2 3 1 4
3
SCDR Galicia Caranza

SCDR Galicia Caranza

2 0 2 0 -5 0 5 0

Grupo F

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
Astur CF

Astur CF

2 1 0 1 7 8 1 4
2
Victoria CF

Victoria CF

2 1 0 1 6 7 1 4
3
CD Tineo

CD Tineo

2 0 2 0 -13 0 13 0

Grupo G

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
Barres CF

Barres CF

2 2 0 0 4 5 1 6
2
CD Amistad Sniace

CD Amistad Sniace

2 1 1 0 5 8 3 3
3
Oza Juvenil SD C

Oza Juvenil SD C

2 0 2 0 -9 1 10 0

Grupo H

Posto Equipos Xogado Vitorias Derrotas Empate GD A Favor Na Contra Puntos
1
RC Celta de Vigo

RC Celta de Vigo

2 2 0 0 3 5 2 6
2

River Piles

2 0 1 1 -1 1 2 1
3
CD Peña O Beryma A

CD Peña O Beryma A

2 0 1 1 -2 1 3 1