Torneos Benxamín XVI Torneo Benxamín

Imprimir

Fase Final

0000-00-00
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma4 : 0Santillana del Mar
4:0
Santillana del Mar
Santillana del Mar
0000-00-00
SD Ribadeo
SD Ribadeo
SD Ribadeo2 : 3CD Valdés ACF
2:3
CD Valdés ACF
CD Valdés ACF
0000-00-00
SD Burela
SD Burela - : -
CD Laredo B
CD Laredo B
0000-00-00
San Fernando CF A
San Fernando CF A - : -
CD Caldelas
CD Caldelas
0000-00-00
Versalles CF
Versalles CF - : -
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz
0000-00-00
CD Los Campos
CD Los Campos - : -
AFD Porto de Burela
AFD Porto de Burela
0000-00-00
Sestao River
Sestao River - : -
UD Mos B
UD Mos B
0000-00-00
UD Mos
UD Mos - : -
Astur CF
Astur CF
0000-00-00
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma - : -
CD Valdés ACF
CD Valdés ACF

Sábado 15 de Xuño

15.06.2019 10:20
SD Ribadeo
SD Ribadeo
SD Ribadeo3 : 0CD Cerecedo
3:0
CD Cerecedo
CD Cerecedo Pepe Barrera
15.06.2019 10:20
CD Laredo B
CD Laredo B
CD Laredo B0 : 2CD Peña O Beryma
0:2
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 10:20
SD Burela
SD Burela
SD Burela4 : 1CD Fulbito
4:1
CD Fulbito
CD Fulbito CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 10:45
ACD Valadouro
ACD Valadouro
ACD Valadouro0 : 4CD Caldelas
0:4
CD Caldelas
CD Caldelas Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 10:45
Sestao River
Sestao River
Sestao River8 : 0La Caridad CF
8:0
La Caridad CF
La Caridad CF Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 10:45
Mondoñedo FC
Mondoñedo FC
Mondoñedo FC1 : 1Real Tapia CF
1:1
Real Tapia CF
Real Tapia CF CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 11:10
Barres CF
Barres CF
Barres CF1 : 4Versalles CF
1:4
Versalles CF
Versalles CF Campo Trenor
15.06.2019 11:10
CD Laredo A
CD Laredo A
CD Laredo A3 : 2Andés CF
3:2
Andés CF
Andés CF Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 11:35
San Fernando CF A
San Fernando CF A
San Fernando CF A1 : 3AD Santiago de Foz
1:3
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 11:40
AFD Porto de Burela
AFD Porto de Burela
AFD Porto de Burela0 : 3Astur CF
0:3
Astur CF
Astur CF CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 12:00
SD Ribadeo B
SD Ribadeo B
SD Ribadeo B0 : 3CD Los Campos B
0:3
CD Los Campos B
CD Los Campos B CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 12:00
CD Valdés ACF
CD Valdés ACF
CD Valdés ACF1 : 0EF Oviedo Vetusta
1:0
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 12:45
Berron CF
Berron CF
Berron CF3 : 0San Fernando CF B
3:0
San Fernando CF B
San Fernando CF B CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 13:05
UD Mos
UD Mos
UD Mos0 : 2CD Los Campos
0:2
CD Los Campos
CD Los Campos Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 13:05
UD Mos B
UD Mos B
UD Mos B5 : 0CD Salesianos Masaveu
5:0
CD Salesianos Masaveu
CD Salesianos Masaveu Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 13:10
Real Avilés CF
Real Avilés CF
Real Avilés CF0 : 1Santillana del Mar
0:1
Santillana del Mar
Santillana del Mar CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 13:30
UD Paiosaco
UD Paiosaco
UD Paiosaco6 : 0SD Ribadeo B
6:0
SD Ribadeo B
SD Ribadeo B Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 13:30
CD Los Campos B
CD Los Campos B
CD Los Campos B0 : 1CD Peña O Beryma
0:1
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 14:35
Berron CF
Berron CF
Berron CF0 : 1SD Ribadeo
0:1
SD Ribadeo
SD Ribadeo Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 14:35
San Fernando CF B
San Fernando CF B
San Fernando CF B1 : 0CD Cerecedo
1:0
CD Cerecedo
CD Cerecedo Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 14:35
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta1 : 0ACD Valadouro
1:0
ACD Valadouro
ACD Valadouro CEIP Gregorio Sanz
Páxina 1 de 3
Mostrar30