Torneos Benxamín XVI Torneo Benxamín

Imprimir

Sábado 15 de Xuño

15.06.2019 15:00
CD Salesianos Masaveu
CD Salesianos Masaveu
CD Salesianos Masaveu1 : 3Barres CF
1:3
Barres CF
Barres CF Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 15:00
Versalles CF
Versalles CF
Versalles CF2 : 1UD Mos B
2:1
UD Mos B
UD Mos B Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 15:00
CD Caldelas
CD Caldelas
CD Caldelas1 : 0CD Valdés ACF
1:0
CD Valdés ACF
CD Valdés ACF CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 15:25
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz2 : 2Sestao River
2:2
Sestao River
Sestao River CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 15:35
Real Tapia CF
Real Tapia CF
Real Tapia CF0 : 2UD Mos
0:2
UD Mos
UD Mos Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 15:35
CD Los Campos
CD Los Campos
CD Los Campos1 : 0Mondoñedo FC
1:0
Mondoñedo FC
Mondoñedo FC Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 16:00
SD Ribadeo B
SD Ribadeo B
SD Ribadeo B0 : 4CD Laredo B
0:4
CD Laredo B
CD Laredo B CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 16:00
CD Los Campos B
CD Los Campos B
CD Los Campos B2 : 0UD Paiosaco
2:0
UD Paiosaco
UD Paiosaco Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 16:00
La Caridad CF
La Caridad CF
La Caridad CF0 : 5San Fernando CF A
0:5
San Fernando CF A
San Fernando CF A CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 16:15
Andés CF
Andés CF
Andés CF0 : 3AFD Porto de Burela
0:3
AFD Porto de Burela
AFD Porto de Burela CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 16:25
CD Fulbito
CD Fulbito
CD Fulbito2 : 1Real Avilés CF
2:1
Real Avilés CF
Real Avilés CF Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 16:25
Santillana del Mar
Santillana del Mar
Santillana del Mar0 : 2SD Burela
0:2
SD Burela
SD Burela Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 16:40
Astur CF
Astur CF - : -
CD Laredo A
CD Laredo A CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 18:00
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma - : -
SD Ribadeo B
SD Ribadeo B Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 18:00
UD Paiosaco
UD Paiosaco - : -
CD Laredo B
CD Laredo B Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 18:15
Versalles CF
Versalles CF - : -
CD Salesianos Masaveu
CD Salesianos Masaveu CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 18:25
SD Ribadeo
SD Ribadeo - : -
San Fernando CF B
San Fernando CF B Pepe Barrera
15.06.2019 18:25
CD Cerecedo
CD Cerecedo - : -
Berron CF
Berron CF Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 18:40
Barres CF
Barres CF - : -
UD Mos B
UD Mos B Campo Trenor
15.06.2019 18:50
CD Valdés ACF
CD Valdés ACF - : -
ACD Valadouro
ACD Valadouro Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 18:50
CD Caldelas
CD Caldelas - : -
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 19:05
CD Los Campos
CD Los Campos - : -
Real Tapia CF
Real Tapia CF CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 19:15
Santillana del Mar
Santillana del Mar - : -
CD Fulbito
CD Fulbito Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 19:15
SD Burela
SD Burela - : -
Real Avilés CF
Real Avilés CF Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 19:30
Mondoñedo FC
Mondoñedo FC - : -
UD Mos
UD Mos CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 20:00
CD Laredo B
CD Laredo B - : -
CD Los Campos B
CD Los Campos B CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 20:15
Sestao River
Sestao River - : -
San Fernando CF A
San Fernando CF A Pepe Barrera - Campo Nº1
15.06.2019 20:15
La Caridad CF
La Caridad CF - : -
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz Pepe Barrera - Campo Nº2
15.06.2019 20:25
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma - : -
UD Paiosaco
UD Paiosaco CEIP Gregorio Sanz
15.06.2019 20:40
Astur CF
Astur CF - : -
Andés CF
Andés CF Pepe Barrera - Campo Nº1
Páxina 2 de 3
Mostrar30