Torneos Benxamín XIV Torneo Benxamín

Imprimir

Sábado 10 de Xuño

10.06.2017 16:00
TSK Roces
TSK Roces
TSK Roces1 : 0La Caridad CF
1:0
La Caridad CF
La Caridad CF Pepe Barrera - Campo Nº1
10.06.2017 16:00
Barres CF
Barres CF
Barres CF0 : 2CD Peña O Beryma A
0:2
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A Campo Trenor
10.06.2017 16:00
FC Marinhas
FC Marinhas
FC Marinhas4 : 2ACD Piringalla
4:2
ACD Piringalla
ACD Piringalla CEIP Gregorio Sanz
10.06.2017 17:30
CD Cerecedo
CD Cerecedo
CD Cerecedo2 : 1CD Pontellas
2:1
CD Pontellas
CD Pontellas Pepe Barrera - Campo Nº1
10.06.2017 17:30
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz1 : 1Club Hispano de Castrillón
1:1
Club Hispano de Castrillón
Club Hispano de Castrillón Pepe Barrera - Campo Nº2
10.06.2017 17:30
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B0 : 2Mondoñedo FC
0:2
Mondoñedo FC
Mondoñedo FC CEIP Gregorio Sanz
10.06.2017 18:00
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace3 : 0TSK Roces
3:0
TSK Roces
TSK Roces Pepe Barrera - Campo Nº1
10.06.2017 18:00
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A1 : 1FC Marinhas
1:1
FC Marinhas
FC Marinhas Pepe Barrera - Campo Nº2
10.06.2017 18:00 Vira Presno FC
Vira Presno FC1 : 0ACD Piringalla
1:0
ACD Piringalla
ACD Piringalla CEIP Gregorio Sanz
10.06.2017 19:35
Astur CF
Astur CF
Astur CF7 : 0Andés CF
7:0
Andés CF
Andés CF Pepe Barrera - Campo Nº1
10.06.2017 19:35
SD Sarriana
SD Sarriana
SD Sarriana0 : 3AFD Porto de Burela
0:3
AFD Porto de Burela
AFD Porto de Burela Pepe Barrera - Campo Nº2
10.06.2017 19:45
Mondoñedo FC
Mondoñedo FC
Mondoñedo FC1 : 1CD Pontellas
1:1
CD Pontellas
CD Pontellas CEIP Gregorio Sanz
10.06.2017 20:05
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta1 : 1Real Tapia CF
1:1
Real Tapia CF
Real Tapia CF Pepe Barrera - Campo Nº2
10.06.2017 20:05
Extremadura UD
Extremadura UD
Extremadura UD2 : 0SDC Milagrosa
2:0
SDC Milagrosa
SDC Milagrosa Pepe Barrera - Campo Nº1
10.06.2017 20:15
CD Cerecedo
CD Cerecedo
CD Cerecedo1 : 3SD Ribadeo
1:3
SD Ribadeo
SD Ribadeo CEIP Gregorio Sanz
10.06.2017 20:45
TSK Roces
TSK Roces
TSK Roces0 : 0AD Santiago de Foz
0:0
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz CEIP Gregorio Sanz
10.06.2017 21:10
Barres CF
Barres CF
Barres CF2 : 3ACD Piringalla
2:3
ACD Piringalla
ACD Piringalla Campo Trenor
10.06.2017 21:10 Vira Presno FC
Vira Presno FC0 : 2FC Marinhas
0:2
FC Marinhas
FC Marinhas Pepe Barrera - Campo Nº2
10.06.2017 21:15
La Caridad CF
La Caridad CF
La Caridad CF1 : 3CD Amistad Sniace
1:3
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace CEIP Gregorio Sanz

Cuadro Final XIV Torneo Benxamin

11.06.2017 10:30
SD Ribadeo
SD Ribadeo
SD Ribadeo2 : 0Andés CF
2:0
Andés CF
Andés CF Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2017 10:30
FC Marinhas
FC Marinhas
FC Marinhas0 : 5AFD Porto de Burela
0:5
AFD Porto de Burela
AFD Porto de Burela Pepe Barrera - Campo Nº2
11.06.2017 11:15
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace
CD Amistad Sniace0 : 2Real Tapia CF
0:2
Real Tapia CF
Real Tapia CF Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2017 11:15
Mondoñedo FC
Mondoñedo FC
Mondoñedo FC3 : 3TSK Roces
3:3
TSK Roces
TSK Roces Pepe Barrera - Campo Nº2
11.06.2017 12:00
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A
CD Peña O Beryma A2 : 1CD Peña O Beryma B
2:1
CD Peña O Beryma B
CD Peña O Beryma B Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2017 12:00
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta1 : 1AD Santiago de Foz
1:1
AD Santiago de Foz
AD Santiago de Foz Pepe Barrera - Campo Nº2
11.06.2017 12:45
Astur CF
Astur CF
Astur CF4 : 0Barres CF
4:0
Barres CF
Barres CF Pepe Barrera - Campo Nº1
11.06.2017 12:45
Extremadura UD
Extremadura UD
Extremadura UD7 : 0Vira Presno FC
7:0
Vira Presno FC Pepe Barrera - Campo Nº2
Páxina 2 de 2
Mostrar30